2014 Araştırma Görevlisi Maaşları

Geçtiğimiz günlerde hükümetin memur maaşlarına yaptığı zam miktarı belli olduktan sonra, tüm meslekler için 2014 maaşlarının ne kadar olacağı belirlendi. Aşağıdaki tablodan çeşitli memur meslek grupları için 2014 maaşlarının ne kadar olduğunu takip edebilirsiniz. Bizi burada ilgilendiren araştırma görevlisi 2014 maaşlarıdır.

 

 

Buna göre 2014 araştırma görevlisi maaşı bir önceki yıla göre 125 TL artarak 2607 TL olmuştur. Bu maaşa bölgesel ödemeler ile ek ders ve yabancı dil tazminatı gibi ödemeler hariç, aile ve çocuk yardımı ödeneği ile vekalet ücreti dahildir.

2014-zamli-memur-maaslari-tablosu

Sosyal medyada paylaş

PinIt

14 thoughts on “2014 Araştırma Görevlisi Maaşları

 1. tunahan

  nasıl yani bütün kamu çalışanlarına gelen 175 tl lik zammın dışında biz araştırma görevlilerine 125 tl daha mı zam gelecek:))

  Reply
  • zafer

   Almışın 2600 lira hala daha para para diye mi cıngırdıyorsun. Neyine yetmiyor o para. Onu bulamayanlar da var.

   Reply
 2. 100 TLLİK ZAM

  100 tllik zam mı yapacaklar? bir de bu özlük(!) haklarıyla yetinmemizi bekleyecekler. zamları devlete iade edelim belki kalınma(!) gerçekleşir.

  Reply
 3. Metin

  Bu genel maaş artışı, bir de akademisyenlere maaş iyileştirmesi yapılacaktı. Ondan hala haber yok.

  Reply
 4. Ezo

  merhabalar,
  5/3 dereceye sahip (5. senesini dolduran), batıda görev alan bir araştırma görevlisiyim. Maaşım aralık ayında 2230 TL yattı. 1/7 derecedeki arş görevlisinin zamlı maaşı nasıl 2607 TL oluyor bu hesabı anlayamadım. Aile çocuk yardımı dahil diyorsunuz, kaç çocuk esas alındı acaba ve neden aile yardımını da dahil ediyorsunuz bu maaş skalasına?

  Reply
  • Asistan Post author

   Onu rakamı yayınlayan kurum dahil ediyor biz etmiyoruz. Gerekli açıklama tabloda mevcut. Siz durumunuzu mali işlere bir sorun isterseniz.

   Reply
 5. FERAYE

  özel üniversitelerde yeni başlayan asistanlar ne kadar alıyorlar? yani tabiki üniversiteden üniversiteye değişir. üç aşağı beş yukarı ne kadar alırlar? bir bilginiz var mı???

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir